Node Accessibility (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: actions
sq: aksionet

en: Node
sq: Nyjë

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: !date by !username
sq: !date nga !username

en: revert
sq: rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: current revision
sq: revizioni aktual
