Node Accessibility (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: actions
ast: aiciones

en: Node
ast: Noyu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Line
ast: Llinia

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: !date by !username
ast: !date por !username

en: revert
ast: desfacer

en: Revision
ast: Revisión

en: current revision
ast: revisión d'anguaño
