Node Accessibility (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Line
bn: লাইন

en: !date by !username
bn: !date এ !username কর্তৃক
