Node Accessibility (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Disabled
es: Desactivado

en: Node ID
es: ID del nodo

en: actions
es: acciones

en: Node
es: Nodo

en: Revision ID
es: ID de revisión

en: Line
es: Línea

en: Validate
es: Validar

en: Revisions for %title
es: Revisiones para %title

en: !date by !username
es: !date por !username

en: revert
es: revertir

en: Revision
es: Revisión

en: current revision
es: revisión actual

en: Snippet
es: Fragmento

en: Accessibility
es: Accesibilidad

en: About This Node
es: Sobre este nodo
