Node Accessibility (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: actions
hi: क्रियाएँ

en: ID
hi: आईडी

en: Node
hi: नोड

en: Revision ID
hi: संशोधन आईडी

en: Line
hi: रेखा

en: Revisions for %title
hi: %title के लिए सुधारण |

en: !date by !username
hi: !date द्वारा !username

en: revert
hi: वापिस लाएँ

en: Revision
hi: संशोधन

en: current revision
hi: मौजूदा सुधारण
