Node Accessibility (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: Node ID
jv: ID Node

en: actions
jv: aksi

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Line
jv: Baris

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: !date by !username
jv: !date déning !username

en: revert
jv: balékna

en: Revision
jv: Perubahan

en: current revision
jv: révisian saiki
