Node Accessibility (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: actions
lv: darbības

en: Node
lv: Mezgls

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Line
lv: Līnija

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija
