Node Accessibility (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: actions
nn: handlingar

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: revert
nn: tilbakestill

en: Revision
nn: Utgåve

en: current revision
nn: denne utgåva
