Node Accessibility (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: actions
oc: accions

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Node
oc: Nosèl

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Line
oc: Linha

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: !date by !username
oc: !date per !username

en: revert
oc: restablir

en: current revision
oc: version en cors
