Node Accessibility (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Node ID
fa: هویت گره

en: actions
fa: عملکردها

en: ID
fa: هویت

en: Node
fa: محتوا

en: Revision ID
fa: هویت تنقیح

en: Revisions for %title
fa: تنقیح‌های %title

en: Revision
fa: تنقیح
