Node Accessibility (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: actions
am: ርምጃዎች

en: ID
am: አይዲ

en: Published
am: የታተመ
