Node Accessibility (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: actions
gl: accións

en: Node
gl: Nodo

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Line
gl: Liña

en: Current
gl: Actual

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: !date by !username
gl: !date por !username

en: revert
gl: volver

en: Revision
gl: Revisión

en: current revision
gl: revisión actual

en: Live
gl: Vista previa
