Node Accessibility (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Node ID
id: ID Node

en: actions
id: aksi

en: Revision ID
id: ID revisi

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Line
id: Baris

en: Current
id: Saat ini

en: Revisions for %title
id: Revisi untuk %title

en: !date by !username
id: !date oleh !username

en: revert
id: kembalikan

en: Revision
id: Revisi

en: current revision
id: revisi terkini

en: Live
id: Langsung
