Node Accessibility (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ
