Node Accessibility (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Node ID
ro: ID Nod

en: actions
ro: operațiuni

en: Node
ro: Nod

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Published
ro: Publicat

en: Line
ro: Linie

en: Current
ro: Actual

en: Revisions for %title
ro: Revizii pentru %title

en: !date by !username
ro: !date de !username

en: revert
ro: revenire

en: Revision
ro: Revizie

en: current revision
ro: versiunea curentă
