Node Accessibility (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: delete
se: sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Published
se: Almmuhuvvon
