Node Accessibility (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: actions
si: ක්‍රියාමාර්ග
