Node Accessibility (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Node
ta: கணு

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
