Node Accessibility (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: actions
tr: eylem

en: Node
tr: Düğüm

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Published
tr: Yayında

en: Line
tr: Hat

en: Current
tr: Şu anki

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: !date by !username
tr: !date !username

en: revert
tr: geri al

en: Revision
tr: Sürüm

en: current revision
tr: güncel sürüm

en: Live
tr: Live (canlı)
