Node Accessibility (7.x-1.0-beta1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: delete
ky: ыраары

en: Operations
ky: Күүcедирилер

en: Content
ky: Утка

en: Yes
ky: Ийе

en: No
ky: Чок

en: actions
ky: кылыглар
