Node Accessibility (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى
