Node Accessibility (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: actions
be: дзеянні

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Node
be: Вузел

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Published
be: Апублікавана

en: Line
be: Радок

en: Current
be: Бягучы

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: !date by !username
be: !date ад !username

en: revert
be: адкат

en: Revision
be: Версія

en: current revision
be: бягучая версія
