Node Accessibility (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Content
de: Inhalt

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: actions
de: Aktionen

en: Node
de: Beitrag

en: Revision ID
de: Revisions-ID

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Line
de: Zeile

en: Current
de: Aktuell

en: Validate
de: Überprüfen

en: Revisions for %title
de: Revisionen für %title

en: !date by !username
de: !date von !username

en: revert
de: Zurücksetzen

en: current revision
de: aktuelle Revision

en: Snippet
de: Codebaustein

en: Revision Date
de: Revisionsdatum

en: Accessibility
de: Barrierefreiheit

en: validate
de: Überprüfen

en: Revision Author
de: Versions-Autor
