Node Accessibility (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: actions
fa: عملکردها

en: ID
fa: شناسه

en: Node
fa: محتوا

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Published
fa: منتشر شده

en: Line
fa: خط

en: Current
fa: جاری

en: Revisions for %title
fa: بازبینی‌های %title

en: !date by !username
fa: !date توسط !username

en: revert
fa: بازگشت

en: Revision
fa: بازبینی

en: current revision
fa: بازبینی جاری
