Node Accessibility (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: actions
pl: akcje

en: Node
pl: Węzeł

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Published
pl: Opublikowane

en: Line
pl: Linia

en: Current
pl: Bieżący

en: Validate
pl: Walidacja

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: !date by !username
pl: !date przez !username

en: revert
pl: przywróć

en: Revision
pl: Wersja

en: current revision
pl: aktualna wersja

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: validate
pl: walidacja
