Node Accessibility (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Disabled
ru: Отключено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Node ID
ru: ID материала

en: actions
ru: действия

en: Node
ru: Материал

en: Revision ID
ru: ID редакции

en: Published
ru: Опубликовано

en: Line
ru: Линия

en: Current
ru: Текущий

en: Validate
ru: Проверить

en: Revisions for %title
ru: Редакции %title

en: !date by !username
ru: !date от !username

en: revert
ru: вернуть

en: Revision
ru: Редакция

en: current revision
ru: текущая редакция

en: Snippet
ru: Сниппет

en: Live
ru: Действующий

en: Accessibility
ru: Доступность

en: validate
ru: проверить

en: Revision Author
ru: Автор редакции
