Node Accessibility (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: actions
sv: åtgärder

en: Node
sv: Nod

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Published
sv: Publicerad

en: Line
sv: Rad

en: Current
sv: Nuvarande

en: Validate
sv: Bekräfta

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: !date by !username
sv: !date av !username

en: revert
sv: återställ

en: Revision
sv: Version

en: current revision
sv: nuvarande version

en: Snippet
sv: Fragment
