Node Accessibility (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: actions
te: చర్యలు
