Node Accessibility (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: actions
th: การดำเนินการ

en: ID
th: ไอดี

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: !date by !username
th: เมื่อ !date โดย !username

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revision
th: รุ่น

en: current revision
th: รุ่นปัจจุบัน
