Node Accessibility (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: actions
af: aksies

en: Node
af: Mode

en: Published
af: Gepubliseerd

en: !date by !username
af: !date deur !username

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: current revision
af: huidige weergawe
