Node Accessibility (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: actions
eu: ekintzak

en: ID
eu: IDa

en: Node
eu: Nodoa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Current
eu: Unekoa

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: !date by !username
eu: !username erabiltzaileak !date datan

en: revert
eu: leheneratu

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: current revision
eu: Uneko berrikuspena
