Node Accessibility (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: actions
ka: ოპერაციები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Line
ka: ხაზი

en: Current
ka: მიმდინარე

en: !date by !username
ka: !date ავტორი !username

en: revert
ka: დაბრუნება
