Node Accessibility (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: actions
mr: कृती

en: ID
mr: आय डी

en: Node
mr: शाखा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Line
mr: रेषा
