Node Accessibility (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Disabled
ar: معطل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: actions
ar: الإجراءات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Node
ar: العقدة

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Published
ar: منشور

en: Line
ar: السطر

en: Current
ar: الحالي

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: !date by !username
ar: !date بواسطة !username

en: revert
ar: استرجاع

en: Revision
ar: مراجعة

en: current revision
ar: المراجعة الحالية

en: Live
ar: مباشر
