Node Accessibility (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: actions
el: ενέργειες

en: Node
el: Κόμβος

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Line
el: Γραμμή

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: !date by !username
el: την: !date, από: !username

en: revert
el: επαναφορά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: current revision
el: τρέχουσα αναθεώρηση
