Node Accessibility (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: actions
my: ဆောင်ရွက်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Current
my: လက်ရှိ
