Node Accessibility (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Node ID
sk: ID uzla

en: actions
sk: akcie

en: Node
sk: Uzol

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Line
sk: Riadok

en: Current
sk: Aktuálny

en: Validate
sk: Kontrolovať

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: !date by !username
sk: !date od !username

en: revert
sk: vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: current revision
sk: aktuálna revízia

en: Live
sk: Naživo
