Node Accessibility (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: actions
ur: افعال

en: ID
ur: شناخت

en: Node
ur: نوڈ

en: Published
ur: شائع شدہ
