Node Accessibility (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Disabled
vi: Tắt

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Node ID
vi: ID node

en: actions
vi: thao tác

en: ID
vi: Mã

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: Published
vi: Đã công bố

en: Line
vi: Dòng

en: Current
vi: Hiện thời

en: Revisions for %title
vi: Các bản duyệt cho %title

en: !date by !username
vi: !date bởi !username

en: revert
vi: trở lại

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: current revision
vi: bản duyệt hiện tại

en: Accessibility
vi: Khả năng truy cập
