Node Accessibility (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: actions
bo: བྱ་འགུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: !date by !username
bo: !date དང་!username་ནས

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: current revision
bo: ད་ཡོད་ཀྱི་བསྒྱུར་བཅོས
