Node Accessibility (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: actions
cs: akce

en: Node
cs: Uzly

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Line
cs: Řádek

en: Current
cs: Aktuální

en: Validate
cs: Validovat

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: !date by !username
cs: !date od !username

en: revert
cs: vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: current revision
cs: aktuální verze
