Node Accessibility (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: delete
is: strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: actions
is: gerðir

en: Node
is: Knútur

en: Published
is: Útgivið

en: Revisions for %title
is: Útgávur av %title

en: !date by !username
is: !date av !username

en: revert
is: før aftur

en: Revision
is: Útgáva

en: current revision
is: núverandi útgáva
