Node Accessibility (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: actions
hr: akcije

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Published
hr: Objavljeno

en: Line
hr: Redak

en: Current
hr: Trenutno

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: !date by !username
hr: !date - !username

en: revert
hr: vrati

en: Revision
hr: Revizija

en: current revision
hr: trenutna revizija
