Node Accessibility (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: actions
hu: műveletek

en: ID
hu: Azonosító

en: Node
hu: Tartalom

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Line
hu: Sor

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: !date by !username
hu: !date, !username

en: revert
hu: visszaállítás

en: Revision
hu: Változat

en: current revision
hu: aktuális változat

en: Snippet
hu: Részlet

en: Live
hu: Élő

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: About This Node
hu: Erről a tartalomról

en: accessibility
hu: akadálymentesség
