Node Accessibility (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: actions
kk: әрекеттер

en: Node
kk: Түйін

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: !date by !username
kk: !username<br />!date

en: Revision
kk: Ревизия

en: current revision
kk: соңғы ревизия
