Node Accessibility (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: actions
lt: veiksmai

en: Node
lt: Mazgas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Line
lt: Eilutė

en: Current
lt: Dabartinis

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Live
lt: Gyva
