Node Accessibility (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Node
mg: Fehy
