Node Accessibility (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: actions
ne: कार्यहरू

en: Node
ne: नोड

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Revision
ne: संशोधन
