Node Accessibility (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Node ID
nl: Node-ID

en: actions
nl: acties

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Line
nl: Lijn

en: Current
nl: Huidige

en: Validate
nl: Valideren

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: !date by !username
nl: !date door !username

en: revert
nl: terugzetten

en: Revision
nl: Revisie

en: current revision
nl: huidige revisie

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: About This Node
nl: Over deze node
