Node Accessibility (7.x-1.2) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: actions
or: କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: !date by !username
or: !date ଦ୍ବାରା !username

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
